Agricultura

muncitori in agricultura

Muncitor in sere

cunostinte si practici generale tehnici agricole: plantare, cultivare

Cerinte

Spirit practic, bun coordonator si planificare, organizare, control
Experienta similara cu locuri de munca agricultura
Studii specialitate constituie avantaj

Responsabilitati

  • gestioneaza stocul de combustibil, pesticide, ingrasaminte, seminte si furaje
  •  planificarea, coordonarea si gestionarea activitatii in diferite sectoare ale fermei agricole(posturi de coordonare)
  • aplica procedurile de inchiriere a utilajelor catre agricultura

Muncitor in agricultura

Castig lunar

1500 Euro

Activitate

Munca in sere

Data de incepere activitate

1.05.2019

Limba germana

mediu

Ingrijitor animale

Angajam personal pentru ingrijit si hranit animale.

Cerinte

Seriozitate, corectitudine, responsabilitate
Fara cazier judiciar

Beneficii

  • cazare gratuita pe toata perioada contractuala
  • o masa calda pe zi
  • contractul se face pe o perioada de 3 luni cu posibilitiate de prelungire
  •  salariul la timp

1800 Euro

Activitate

Ingrijitor

1.05.2019

mediu

Office

2345 Divi St. #100
Graz, T 93855

Contact Us